İnternetten Para kazanma

Çağımızın Mucize  icadı İnternet ; hem bilgi toplumu için kaçınılmaz bir yere sahip, hemde ticari açıdan da büyük bir pazar. sizde internetten para kazanma konusunda bilgi sahibi olun.

internetten para kazanmak aslında zannedildiği kadar da zor bir konu değil. sadece nereden başlayacağınızı bilmeniz önemli.  internette para kazanmak için bir çok seçenek mevcut. biz size 1 tl bile sermaye gerektirmeden  internetten para kazanabileceğiniz işleri göstereceğiz. böylelikle sizde internette ticaretinden payınıza düşen kazanca kolayca ulaşabileceksiniz.

İnternetten Para kazanmanın yolları

1. Makale Yazmak ; zamanının bir çoğunu internette bilgisayar başında geçiren insanların aslında makale yazarak çok güzel gelirler kazanabileceğini söylemek isteriz. makale internet site sahipleri tarafından hastaya kan vermek gibi devamlı olarak siteleri için ihtiyaç duydukları bir şeydir özgün makale  makale yazarken önemli olan sizin kendi kelimeleriniz ile yazmış olduğunuz yazılar olmanın yanı sıra türkçe imla kurallarına dikkat etmenizde gerekmektedir. eğer yazdığınız bir yazı başka bir sitede yoksa o zaman özgün bir yazı hazırlamış oluyorsunuz. özgün yazılar da 100 kelimelik makaleniz standat olarak 1 TL’dir. ancak bilimsel, teknolojik, sağlık, ürün inceleme, veya yabancı dilden yapmış olduğunuz tercümeler elbette daha fazla bir değer edecektir. burada istediğiniz fiyatı söylemekte serbest’siniz.

2. Sosyal Medya Üzerinde Hesaplar oluşturabilirsiniz. özellikle facebook, twitter, İnstagram  gibi.burada açacak olduğunu sayfalara güzel sözler , komik şeyler, bilgilendirme, kadın sayfaları, şiir edebiyat sayfaları gibi gibi bu sayfaları 2, 3 bin beğeni ye yaklaştığınızda satabilirsiniz.

 

3. wordpress, blogger blog açma ; kendinize site açabilir açtığınız siteler belli bir ziyaretçi trafiği yakaladığı zamanda satabilirsiniz. paravan blog olarak alıcılarında rağbet ettiği bir sektör olduğunu söyleyebiliriz. kendinizin ilgi duyduğu alanlarda yada internette insanların en çok bilgi edindikleri konularda blog ve site oluşturabilirsiniz. oluşturduğunuz blog ve sitelere her gün düzenli  içerik ekleyerek belli bir içerik ve belli bir ziyaretçi trafiği ile blogger ile para kazanmak aslında çok kolaydır.

4. Youtobe ile para kazanmak ; internet üzerinden sermayesiz olarak belkide para kazanmanın en hızlı ve en etkili yollarından biri de youtube para kazanma olduğunu söyleyebiliriz. gerek telefonunuzun, gerek tabletinizin, gerekse kameralarınızın çektiği videoları youtube yükleyebilirsiniz. veya hiç bir kamera ihtiyacınız olmadan kendiniz video yapma programı kullanarak videolar oluşturabilir ve youtube video yükleme yaparak gelir elde edebilirsiniz. eğer youtube para kazanmak istiyorsanız youtube nasıl para kazanılır hakkında araştırma yaparak bu işe başlayabilirsiniz.