Evde Baharat paketleme işi, ek iş ilanları kategorisinin en yeni ek iş ilanıdır.
Ek gelir ihtiyacı olan herkesin kolaylıkla yapabileceği bir iştir. Sizde evde baharat paketleme işi yaparak ek gelir kazanmak için yazımızın altında bulunan yorum & iş başvuru formunu doldurarak müracaat edebilirsiniz.

EVDE BAHARAT PAKETLEME İŞİ NASIL YAPILIR.

Karabiber, nane, kırımızı pul biber, kimyon, zerdeçal, susam, kına, zencefil, çörekotu, limon tuzu, kuş üzümü, havlıcan, karanfil, kabuk tarçın, sumak gibi baharat çeşitleri daha ismini saymadığımız onlarca baharatı 100 gramdan başlayarak, 250 gram, 500 gram olarak hassas terazi ile tartı, paketlemesini yaparak, paketleri zımbalayacaksınız. Baharcıların adresinize kadar çuvallar halinde size gönderdikleri baharatları istenilen gramda tartarak, temiz ve hijyene dikkat ederek paketlemesini yapacaksınız.
Paketlerin gramına ve özenli paketlenmesine dikkat etmeniz önemlidir. Bunun haricinde paketleme için lazım olan zımba, poşet, baharatlar, eldiven, maske gibi araç gereçler sizlere ek iş firması tarafından gönderilecektir.

EVDE BAHARAT PAKETLEME İŞİNDEN NE KADAR KAZANIRIM.?Evde baharat paketleme işi kilo başına ücretlendirilmektedir. 1 kilo baharat paketleme işi için,  en az 100 gram halinde paketleme yaparak kazancınız 5 TL olacaktır. 10 kilo baharat paketlemeniz halinde kazancınız 50 TL  olacaktır. Günde 4, 5 saat Özverili bir çalışma programı yaparak 50 TL kazanabilirsiniz. Ekip halinde çalışmanız dahilinde kazancınızı arttırabileceğiniz gibi, çalışma saatlerinizi de düşürebilirsiniz. Günlük 50 tl kazanç ile 50 x 30 gün = 1500 TL ek gelir kazanabileceksiniz.

EVDE BAHARAT PAKETLEME İŞİNE NASIL BAŞVURULUR.?

Sizde evinizden çalışarak Baharat paketleme işi için, iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken ADINIZI, İL, İLÇE , EMAİL adresinizi yazarak yazımızın altında bulunan yorum & iş başvuru formunu doldurarak müracaat etmeniz yeterli olacaktır. Başvurularınız Eminönü Mısır çarşısı, Beyazıt Kapalı Çarşı gibi ek iş veren baharat firmaları tarafından değerlendirilerek tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.