Çeşitli bayram ve özel günlerin arifesinde en çok ihtiyaç duyulanlar arasında Türk bayrağı da yer almakta. Evlere ek iş veren firmalar evde kendi dikiş makinesi ile bayrak dikebilecek kişilere sitemiz aracılığı ile evde bayrak dikimi işi vermektedir. Sizde aile bütçenize, kişisel ihtiyaçlarınıza ek gelir sağlamak istiyorsanız evde bayrak dikme işine başvuruda bulunabilirsiniz.

EVDE BAYRAK DİKME İŞİNİ KİMLER YAPABİLİR.

Evde bayrak dikme işi, makine ile düz dikiş bilen herkesin yapabileceği oldukça kolay ve seri bir iştir. Eğer dikiş konusunda bilginiz var ise ev hanımları, öğrenciler, emekli veya memur evde dikiş makinesi olan herkes bu işe başvuruda bulunabilir.

EVDE BAYRAK DİKME İŞİ NASIL YAPILIR.

Ek iş firmaları tarafından sizlere gönderilen bayrak baskılı kumaşlar, bezler, ile ince plastik çubukları düz bir dikiş ile evinizdeki dikiş makinesi ile dikeceksiniz. Evinizde sadece küçük masa üstüne konulan dikiş makinenizin olması yeterli. Geriye kalan bütün malzeme iğneden ipliğe hepsi firma tarafından sizlere gönderilecektir. Evinde dikiş makinesi olmayan, dikiş makinesi kullanma tecrübesi olanlar için ek iş firması size dikiş makinesi temin edecektir.

EVDE BAYRAK DİKME İŞİNDEN AYLIK NE KADAR KAZANABİLİRİM.?

Evde bayrak dikme işinden , diğer evde yapılan ek işlere kıyasla oldukça fazla kazanabileceksiniz.  Ek iş firmaları bu iş için size dolgun ücret ve ikramiye verecektir. Önemli olan fazla mesai yaparak düzenli ve disiplinli çalışma ile sizden istenilen bayrak sayısını yetiştirmenizdir. Mitingler için, toplantılar için, seçim çalışmaları için oldukça fazla bayrak gerekmekte. Bu işten aylık kazancınız 2000 ile 2500 tl arasında olacaktır. Ayrıca çalışmanıza göre pirim ve ikramiye alabilirsiniz.

EVDE BAYRAK İŞİNE NASIL BAŞVURULUR.

Evde bayrak dikerek sizde aylık 2000 ile 2.500 tl gelir kazanacağınız bir iş yapmak isterseniz.
ADINIZI – İL ve İLÇENİZİ – EMAİL iletişim adresinizi ve kaç kişi ile grup olarak mı tek olarak mı iş yapacağınızı ve daha önce dikiş konusunda var ise tecrübelerinizi içeren yorumunuzu yorum bölümüne yazabilirsiniz. Ek iş firmaları tarafından başvurunuz değerlendirilerek tarafınıza en kısa zamanda geri dönüş sağlanacaktır.