Evde yapabileceğiniz ek iş ilanları ve ek gelir hakkında sizlere bilgilendirme yapmaya devam ediyoruz. bu makalemizde sizlere evde boncuk işi hakkında bilgi vereceğiz. Evde boncuk işini kim yapabilir, evde boncuk işi nasıl yapılır ve evlere boncuk işi veren firmalar hakkında bilgi için makalemizi dikkatlice okuyup bilgi edinebilirsiniz.

Evde Boncuk işini ben Yapabilir miyim.?

Evde Boncuk İşi evde ek gelir ilanları nın en çok tercik edilen işleri arasında yer alır. bu işi herkes yapabilir. sizde evinizde eşiniz ve çocuklarınız ile birlikte bu işi bir yandan TV izleyerek bir yandan çayınızı içerek çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Evde Boncuk işi nasıl yapılır.?

Evde Boncuk işi veren firmanın sizden istemiş olduğu boncuk işi genellikle kolye, bilezik, tesbih gibi işler olur. ve firmanın size vermiş olduğu numunenin aynısından yaparsınız genellikle ilk başlarda kazanç adet başı fiyatlandırmadır. Firmalar sizin işinize bakarak sabit bir rakam üzerinden sabit bir maaş ile de sizinle çalışabilir. Ek İş ‘de önemli olan size verilen modelin aynısını yapmaktır. Ancak kendi yaratıcılığınızı kullanarak sizde ek iş aldığınız firmalara modeller sunabilirsiniz.

Evde Boncuk İşinden ne kazanabilirim.?

Evde boncuk işinden maksimum 1500 ila 2000 TL arasında bir ek gelir elde edebilirsiniz.

 

Evde Boncuk işi veren firmalar

Evde boncuk işlemesi ayrıca triko ve çeşitli giysiler üzerinde de oluyor.Tekstil firmaları evden çalışmak isteyen kişilere malzemeyi götürerek teslim ediyor.Çeşitli kadın giyim eşyaları,gelinlik,nişanlık gibi abiyeler boncuklar,pulyatlar ve pullarla işlenip süsleniyor.

SİZDE EVDE BONCUK İŞİ YAPMAK İSTİYORSANIZ YAPMANIZ GEREKEN ALT KISIMDA BULUNAN YORUM BÖLÜMÜNE İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ YAZMANIZ YETERLİ OLACAKTIR.BÖYLELİKLE İŞVEREN FİRMALAR SİZLERE BURALARDAN KOLAYLIKLA DÖNÜŞ YAPABİLECEKLERDİR.

iletişim bilgilerinizi

İsim;
Soyisim;
Telefon;
Yaşadığınız İl;