Aile bütçesine katkı sağlamak isteyen Ev Hanımları, eğitim masraflarını, cep harçlığını kendi kazanan öğrenciler, yıllarca çalışıp emekli olmuş ve ay sonunu emekli maaşı ile getiremeyen emekliler.  Ekonomik pahalılığa maaşının yetirememekten şikayetçi olan işçi, memur 7 den 70’e herkesin kolaylıkla yapacağı bir ekiş den bahsetmek istiyoruz. Evde çakmak gazı doldurma işi. Evde çakmak gazı nasıl doldurulur, kimler evde çakmak gazı işi yapabilir, evde çakmak gazı aylık ne kadar kazandırır, evde çakmak gazı doldurma işi veren firmalar tüm bu soruların yanıtlarını ve daha fazlasını yazımızda bulabilir ayrıca ek iş ilanı başvurusunda bulunabilirsiniz.

EVDE ÇAKMAK GAZI NASIL DOLDURULUR.?

Evlere ek iş veren firmalar sizlere bu iş için gereken bilgilendirmeyi ve malzemeleri hiç şüphesiz verecektir. Kısaca bahsetmek gerekirse firmaların sizlere verdiği boş çakmakları ve çakmak gazlarını eldiven ve maske kullanarak sağlığınıza zarar vermeksizin çok rahat bir şekilde doldurabilirsiniz. Ek iş firmaları sizlere her marka, her çeşit, ucuz pahalı, değerli , değersiz cep veya mutfaklar için kullanılan her marka çakmakları ve çakmak gazlarını adresinize kadar teslim edecekler. Sizden istenilen işi zamanında teslim etmek ve çakmak gazını zayii etmeden doldurmanızdır. Başlarda eliniz işe alışına kadar biraz zor olsa da, herhangi bir özel bir yetenek olmadan herkesin rahatlıkla yapabileceği ek iş olduğunu söyleyebiliriz. Küçük çocukların bu ek işi yapmaması çok daha yerinde olacağını söylemekle birlikte, çakmakları ve çakmak gazlarını güvenli ve çocuklarınızın erişemeyeceği yerlere koymanızda da yarar olduğunu hatırlatmak isteriz.

EVDE ÇAKMAK GAZI DOLDURARAK NE KADAR KAZANABİLİRİM.?


Evlere verilen diğer ek iş ilanları ile kıyasla çakmak gazı doldurma işinin hiç bir zorluğu bulunmadığı için kazanç oranı adet başı 15 ila 20 kuruş arası değişmektedir. Sıradan cep çakmakları için verdiğimiz rakamlar dışında mutfak tipi çakmakların adet başı kazancı 50 kuruş, değerli, marka çakmaklar ise 1 tl ye kadar ücretlendirme yapılmaktadır. Yapımı oldukça kolay olan evde çakmak gazı doldurma iş için günlük 30 tl ile 50 tl arası kazanç sağlayanlar bulunmaktadır. Sizin çalışma temponuz ve ekibiniz bulunması kazancınızı doğrudan etkileyecek diğer faktörler olduğunu göz önüne alırsak bireysel olarak günlük 4, 5 saat çalışma ile evinizden oturduğunuz yerden aylık 1500 TL çok rahat evde ek gelir kazanabilirsiniz.

EVDE ÇAKMAK GAZI DOLDURMA EK İŞ BAŞVURU NASIL Y APILIR.?

Evlere ek iş veren firmaların sizlerle iletişime geçebilmesi için yazımızın altına ADINIZI, İLİNİZİ, EMAİL iletişim adresinizi Ek iş Başvuru Formunu doldurarak yazmanız yeterlidir. Yoğunluk ve Başvuru sıranıza göre firma temsilcileri tarafından size geri dönüş yapılacaktır.