Güncel haberler

Ek iş düğme paketleme

Evlerde oturan hanımlar ya da erkekler boş vakitlerini değerlendirmek ve para kazanmak için sürekli bir yeni iş arama telaşına düşerler. Yeni iş arayan bu kişiler son zamanlarda özellikle daha basit bir iş olan paketleme işine girişmektedirler. Paketleme işi ise aslında çok basit olmak ile birlikte asıl mantığı satılacak ürünlerin fiyat etiketleri ile birlikte satışa hazır konuma getirilmesidir. Fiyat etiketlerinin de olması ürünlerin hemen satılacak yerlere dağıtılacağının bir göstergesidir. Sizler öncelikle sizden istenilen paketleme işlemlerini yaptıktan sonra o paketleme yaptığının ürünlerin üzerine bir de size verilen listeden fiyat etiketlerini kalem yardımı ile yazacaksınız. Böylelikle bir ürünü tamamlamış olursunuz.

EVDE POŞET İŞİ EK İŞ

Düğmeler bildiğiniz gibi hayatımızın her köşesinde olan ve bizlere sürekli olarak koparak sıkıntı yaratan ürünler olmaktadır. Ürünlerin bu kadar çok fazla kullanılması da sürekli olarak temin edilme garantisi vermektedir. Sizlerde evde düğme paketleyerek aylık belirli miktarlar da para kazanabilirsiniz. Evde düğme paketlemek oldukça basit bir iştir. Bu işi size veren kişi işin nasıl yapılacağı ve işin bütün nitelik ve niceliklerini sizlere anlayacaktır. Sizlere anlattıktan sonra da bu işi sizin yapmanızı isteyecektir.

Ayrıca kişi ile ne kadar süre konusunda anlaştığınız da önemlidir. Eğer ki belirli bir ürün paketleme sayısına ulaştığınız anda size ödeme yapılacak ise sizlerin verimliliği bir hayli düşecektir. Sizler en iyisi haftalık ya da günlük yapacağınız paketleme tutarlarını isteyin. Böylelikle elinize sıcak para geçince sürekli olarak bu işi yapma isteği sizinle olacaktır. Daha çok iş yaparak aylık kazancınızı belirli bir miktarın üzerine çekebilirsiniz.

DİĞER İŞLERDEN GALOŞ PAKETLEMEYEDE BAKMAK İSTERMİSİNİZ ?

Düğmeler ise renk ve boyut olarak ayrılmaktadır. Kimi düğmeler karışık renklendirilecek iken kimileri de aynı boyutta ve aynı renkte olmak üzere paketlenecektir. Aslında bu işin can alıcı noktası da tam olarak burasıdır. Paketleme işlemlerinin yapılırken sizlerin önceden onları ayrıştırmanız gerekmektedir. Onları ayrıştırdıktan sonra ise sayılarına ve boyutlarına da dikkat ederek paketleme işlemlerine başlarsınız. Böylelikle de paketleme yaptıktan sonra ilk ürününüz ortaya çıkacaktır.

Bir önceki ek iş ilanımız olan Evden Ek İş Sabun Yaparak Para Kazanma başlıklı ilanımuz eve ek iş veren firmalar ve paketleme hakkında bilgi vermektedir.

1.601 Yorumlar

  1. Merhaba Adanada oturuyorum ev hanımıyım işe ihtiyacım var dönüş yaparmisiniz

  2. Yorumlara dönüş yapılıyor mu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

>