Güncel haberler

Evde Ek iş ilanı Lastik Toka Paketleyerek Para Kazanma

Bir çok sebepten dolayı çalışamayan veya da evde ek iş isteyen ev hanımları için lastik toka paketleme işi oldukça tercih edilen bir ek iştir. Bu lastik toka paketleme işleri kişilerin el becerisine bağlı bir iş imkanı olmaktadır. Çünkü bu işi güzel ve çok yapan el becerisi iyi olan kişiler her zaman daha çok kazanmaktadır. Özellikle paketleme işlerinde ödenen miktarlar firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Toka herkes tarafından çok severek kullanılan bir aksesuardır. Tokalar özellikle tek satıldığı gibi çoklu paketler halinde de tuhafiyelerde oldukça çok satılmaktadır. Lastik toka paketleme işi evlere ek iş olarak verilerek ev hanımları bundan ek gelir elde etmektedirler. Evlere ek iş olarak verilen lastik toka paketleme işi özellikle ev hanımları tarafından çok uğraşılarak el emeği ile yapılmaktadır. Lastik tokaları paketleme işinde öncelikle aynı çeşitte olan tokaları hepsini bir pakette toplamanız gerekmektedir.

Evde Ek iş ilanı Lastik Toka ilanı
Evde Ek iş ilanı Lastik Toka ilanı

Evde Toka Paketleme İşlerinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evlere lastik toka paketleme işini gönderenler çoğunlukla tokaları paketleme işlerinde özellikle temiz ve zamanında teslim edilen kişileri çok tercih etmektedirler. Evde toka paketleme işleri veren firmalar ile anlaşma yapılacağı bu firmaların sizlere vereceği işleri zamanında ve düzenli bir biçimde yapmanız gerekmektedir. Bu sebepten dolayı düzgün ve düzenli yapılan paketleme işlerini yapan kişiler iyi gelir elde ederler.

Evde Toka Paketleme İşi Nasıl Yapılmaktadır?

Eğer size verilen evde toka paketleme işini size verilen zaman da bitirirseniz bu firmaları çok memnun edecektir ve sürekli size iş fırsatları sunacaklardır. Ayrıca firmalar tarafından size verilen paketleme işi söylendiği gibi eksiksiz ve düzenli tamamlamanızda onları memnun edecektir. Paketleme işlerinde firma tarafından evinize koli içerisinde tel toka ve lastik tokaları size verecektir. Bu tokalar ile beraber sizlere ambalajları da verilecektir ve firmanın sadece sizden isteyeceği şey ise tel ve lastik tokaları ambalajlarına bırakıp paketleme olacaktır. Toka ve paketler sizlere verilmektedir. Bir paketin içine kaç adet toka koyulması gerektiği sizlere belirtilmektedir. Tokaları kolilere sayarak koymanız gerekmektedir. Çünkü bu tür paketleme işlerinde sayı çok önemlidir çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

 

Bir önceki ek iş ilanımız Evde Kozmetik İşi Yaparak Para Kazanma Yolları başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

53 Yorumlar

 1. Sayın Yetkili,
  Tekirdağ merkezde ikamet ediyorum. Eşimle birlikte toka paketleme işine talibiz. Yardımcı olursanız sevinirim.

 2. Bende bu işi yapmak istiyorum

 3. Lastik Toka ve tel toka paketleme işi almak istiyorum.istanbul da oturuyorum.öğrenciyim bu işe ihtiyacım var lutfen geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 4. Ayşe karakuzu

  Bende lastik toka paketleme işi istiyorum Aydın Nazilli’de oturuyorum

 5. Ankara kecioren de oturyorum paketleme işine ihtiyacım var ev hanimiyim…

 6. İşe ihtiyacım var toka paketleme isine

 7. Elim hizlidir ve amaninda teslim edilir emin olun acil ise ihtiyacim var lutfen geri donus yapin lutfen

 8. Aydındayım bende bu imkandan faydalanmak istiyorum

 9. Acil paketleme iis arıyorum ek gelir imkanı istiyorum gaziosmanpaşa da oturuyorum

 10. Bolu merkez

 11. Bende istiyorum

 12. İstanbul /ümraniye de ek iş alabilirz sağlam ekip de var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

>