Güncel haberler

Evde ek iş ilanı Magnet Yaparak Para Kazanmanın Yolları

Çalışan veya çalışmayan birçok insan sürekli olarak ek gelir yolları bulup hayatını daha kolay duruma getirecek ek iş ararlar. İnternette kısa araştırmalar ile de bulunacak bu yollardan ilki olarak magnet yapıp bunları satma işi öne çıkmaktadır. Maliyetinin az, yapımının kolay olması ve ev ortamında da kolaylıkla yapılabilmesi bu ek iş fırsatını günden güne daha popüler hale gelmektedir. Ek gelir elde etmek için çok karlı bir iş olan magnet yapımının internet üzerinde de çok sayıda alıcısı bulunmaktadır.

Evde ek iş ilanı Magnet Yaparak Para Kazanmanın Yolları

Evde ek iş Magnet Nedir?

Buzdolabı üzerine mıknatıs yardımı ile yapıştırılan süs veya nesneleri yapıştırmak için kullanılan aksesuarlara magnet denir. Çeşitli şekillerde tasarlanan bu aksesuarların en fazla beğenileni emoji magnetlerdir. Bilgisayar çıktısı alınarak yapılan bu magnetler diğer çeşitlere göre daha fazla satılmaktadır.

Evde Yaptığım Magnetleri Nasıl Satabilirim?

Yaptıkları magnetlerden nasıl para kazanacaklarını bilmeyen birçok kişinin en merak ettiği konu magnetlerin nasıl satılacağıdır. İnternet ortamında bu yapılan magnetleri almak isteyen birçok site bulunmaktadır. Bu sitelerin başında ise gittigidiyor ve hepsiburada gibi büyük, internet ortamında isim yapmış siteler bulunmaktadır Bu siteler yapan kişilerden aldıkları ürünleri başka alıcılara daha fazla fiyatlar ile satarak kar elde ederler. Ayrıca bu magnetleri sosyal medya üzerinden de satışa sunmak mümkündür. Bu yol sitelere satmaktan daha karlıdır. Çünkü aracılar ortadan kalktığında kar oranı yükselecektir. Ayrıca satıcılar yaptıkları magnetleri direk elden bu ürünleri satan iş yerlerine de satabilirler.

Evde ek iş Magnet Yapılarak Ne Kadar Kazanılır?

Magnet satışından gerçekten gelir elde etmek isteyenlerin magnet yapımında magnetlerin daha güzel olması için büyük emek harcamaları gerekir. Çünkü alıcılar için süs amacı ile kullanılacak bu ürünün görselliği çok önemlidir. İyi tasarımı olan magnetlerden maliyetinde düşük olması nedeni ile %250 kar elde etmek mümkündür. Maliyeti ortalama 2 TL’ye gelen bir magneti satıcı iyi bir pazarlık ve piyasa araştırması yaparak 5 TL’ye satabilirler. Ayrıca internette bulunan firmalar ile anlaşarak malzemeleri buralardan alan satıcılar maliyet için harcadıkları miktarı da ortadan kaldırırlar.

Bir önceki ek iş ilanımız Evde Kozmetik İşi Yaparak Para Kazanma Yolları başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

10 Yorumlar

 1. İstanbul Sarıyer oturuyorum bu işi yapabiliriz 4 kişiyiz

 2. İstanbul Anadolu yakasindayim evde magnet yapabilirim

 3. Merhaba her türlü evde iş olanağım var çalışmıyorum magnet paketleme etiket yapıştırma vs.. Ankara/Çankaya ikamet etmekteyim ev ortamım uygundur.

 4. Kocaeli kartepe de oturuyorum böyle evlere iş olursa ben de almayı çok isterim

 5. Evde ek is yapabilirim iletişime geçebiliriz .

 6. Dürdane akbulut

  Paketleme işi istiyorum

 7. Merhaba iki kişiyiz düzenli çalışabiliriz

 8. İskenderumda ek iş istiyorum daha önce yaptım ekip olarak titizlikle yapıyoruz dönerseniz sevinirim

 9. Yozgat merkezdeyim acil ise ihtiyacım var

 10. Merhaba istanbulun avrupa yakasında ailemle yaşıyorum. İstanbul üniversitesi öğrencisiyim ve annemle birlikte ek gelir sağlamak için iş arıyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

>