Güncel haberler

Evde Ek İş İlanı Sabundan Ürün Yaparak Ek Gelir Elde Etmek

Artık herkes bir ek iş sahibi olmuş durumdadır. Evde sabundan eşya üretmek de bu ek işlerden yalnızca bir tanesidir. Kişiler sabunun nasıl üretildiğini, sabunu nasıl satabileceğini de internet sayfaları üzerinden gerekli araştırmaları yaparak bulabiliyorlar. Ancak unutulmamalıdır ki kişiler bu ek işlerini seçerken kesinlikle kendine uygun yapabileceği işleri yapması kendi yararına olacaktır. Bununla birlikte birçok yoldan evden para kazanılabileceği gibi evde sabun yapıp satarak da para kazanılması artık zor gözükmüyor.

Evde Ek İş İlanı Sabundan Ürün Yaparak Ek Gelir Elde Etmek
Evde Ek İş İlanı Sabundan Ürün Yaparak Ek Gelir Elde Etmek

Sabundan yapılmış ürünler insanlar tarafından oldukça beğeni toplamış ve ek işler arasındadır. Evde sabundan ürünler üretme işi gayet popüler olan bir ek iştir. Ayrıca maliyeti az olmasıyla birlikte kazancı da çok olan bu ürünlerin yapımı da oldukça kolaydır. Sabundan birbirinden güzel birçok ürün yapımı gerçekleştiriliyor. Sabundan yapılmış meyve sepetleri, saksıda sabun çiçekler ve bebek şekerleri gibi insanlar tarafından en çok popülerlik kazanmış ürünlerdir.

Evde Sabun Üretmek İçin Gerekenler ve Yapılışı

Evde sabun üretmenin oldukça kolay bir yolu vardır. Ayrıca sabun için gereken malzemelerde o kadar fazla değildir. Evde sabun üretmek için kişiler sabun, akrilik boya ve tüp ile muhteşem sabun ürünleri elde edebilir. Sabun üretimi için sabunun kaliteli olması oldukça önem taşır. Alınan sabunlar kullanılmayan herhangi bir tencere içine rendelenmiş olarak ocakta veya fırında eritilir. Sabundan eridikten sonra soğutulmaya bırakılır. İyice soğuduktan sonra hamur gibi yoğrulmalıdır. Şekil verme bu sırada gerçekleştirilir. En son olarak da yapılmak istenen ürünün kalıbına döküp yirmi dört saat boyunca bekledikten sonra ürün hazır hale gelmiş olacak.

Evde Üretilen Sabun Ürünlerinin Satışı Nasıl Gerçekleştirilir?

Evde sabun yapımı oldukça basit olmasıyla beraber gayet kazançlı bir iştir. Ayrıca evde sabun yapımı başta olmak üzere birçok ek iş dalında çeşitli kurslar veriliyor. Sabun üretimi de diğer ürünler gibi internet aracılığıyla satılabilir. Ya da kişiler sosyal medya üzerinden yaptığı ürünleri göstererek satışlarını başarılı bir şeklide yapabilirler. Sosyal ağ kişilere oldukça hızlı yayıldığı için bu yöntem üzerinden satışlar gerçekleştirilmesi satıcı tarafından en rahat satış yöntemi olacaktır.

 

Bir önceki ek iş ilanımız olan Evde Ek İş Sabun Paketleme Yaparak Ek Gelir Elde Etmek başlıklı ilanımuz , Evde sabun paketleme ve hakkında bilgi vermektedir.

10 Yorumlar

 1. Pendik istanbul

 2. Merhaba bu tarz islere elim cok yatkin ve hızlıdir Istanbul anadolu yakasinda Kartalda ikamet etmekdeyim geri donus yaparsaniz cok sevinirim gercekten ihtiyacim var

 3. Bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim çocukları m için

 4. Bu işe elim çok yatkındır hobi olarak kokulu taş sabun vb şeyler yapmıştım kendime çok güveniyorum ve sizi hiç zorda bırakmam. Lütfen sizden şans istiyorum.

 5. Kübra nur sakarya

  Allah rizasi icin lutfen yapmak istiyorum borcum var 2 aylik cocugum var yetmiyo bitmiyo lütfen

 6. Kayseri incesu Süksün-zafer mahallesinde ikamet etmekteyim evde ek iş olarak evde sabun yapmak istiyorum

 7. Bu işe çok ihtiyacım var

 8. İş istiyorum evde yapmak icin

 9. edırne merkezde yasıyorum ogrencıyım acıl ıse ıhtıyacım var elım hızlıdır daha once de evlere ıs aldım evde 5 kısıyız lutfen donus yapın

 10. Beykoz ve sultangazide oturuyorum etrafimda benimle beraber paketleme isi yapabilecek ev hanimlari da var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

>