Güncel haberler

Evde ek iş Kurutulmuş Meyve Paketleyerek Ek gelir elde etmek

Günümüz şartlarında yaşamın zorlaşması ile birlikte yaşam kalitesinin artırılması için düzenli işlerden elde edilen maddi gelirler bazen yeterli gelememektedir. Bu durumda evlilikler de anlaşmazlıklar oluşmaktadır. Bu tür olumsuz durumların oluşmaması için evde ek iş yaparak para kazanma yollarına birçok insan başvurmaktadır. Ve bu sebepten ötürü evden para kazanma fikri sayesinde ortaya birçok ek iş çıkmıştır. Bu iş fikirlerinde kadınlara en cazip geleni genelde paketleme işleri olmaktadır. Paketleme işleri kadınlara daha basit ve yapılabilir gelebilmektedir. Hem ekip olarak keyifli bir şekilde yapılabilme olanağına sahiplerdir. Hem de kendi ev işlerini de devam ettirebilme olanağına sahip olurlar.

Evde ek iş Kurutulmuş Meyve Paketleme

Ne Kadar Ek Gelir Elde Edilir?

Paketleme işlerinde genellikle paketleme başına ücret verilir. Paketlenen ürün sayısı ne kadarsa o kadar ek gelir sağlanır. Zamanla daha da pratiklik kazanılır, el alışır ve daha çok paketleme işlemi gerçekleşir.

Meyveler birçok hastalığın tedavisinde doğal olarak kullanılırlar. Yaş meyveler dışında bir de son zamanlarda oldukça tercih edilen ve oldukça faydalı olan kuru meyveler piyasada yerini almıştır. Oldukça sağlıklı ve lezzetli olan bu kuru meyveleri paketleyerek evden ek kazanç elde edebilirsiniz.

Evde ek iş Kurutulmuş Meyve Nasıl Paketlenir?

Paketleme işleri çoğunlukla birçok şirketin evlere ek iş olarak dağıttığı işlerdir. Bu şekilde firmaların işi kolaylaşmakta ve paketleme için ayrılan maliyeti azalmaktadır. Bu iş için ilk yapılması gereken kuru meyve paketleme işi veren bir firma ile anlaşma sağlamaktır. Anlaşma sağladığınız firma sizlere kurutulmuş meyveleri ve paketleri göndererek işi nasıl yapacağınıza dair bilgi verir. İster tek başınıza ister bir ekip olarak verilen işi tamamlayabilirsiniz.

Ekip kurarak daha fazla iş çıkarmak ve daha fazla gelir elde etmek mümkündür. Bu iş fikrinde ne kadar ek gelir elde edeceğiniz tamamen paketleme sayınıza bağlıdır. Ne kadar paketleme işi yaparsanız ona göre ek gelir elde edersiniz. Günde belirli bir saatinizi ek işinize vererek gelirinizi üst seviyelere ulaştırabilirsiniz. Böylelikle aile bütçenize destek olarak ev ekonomisine katkıda bulunmanız mümkündür. Bu sayede birçok ev kadını evden çalışarak ek gelir elde edebilmektedir.

Bir önceki ek iş ilanımız Evde Kozmetik İşi Yaparak Para Kazanma Yolları başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

51 Yorumlar

 1. Evde paketleme işi istiyorum çok acil ihtiyacım var

 2. Evde ek is yapmak ıstiyorum

 3. iki cocugum var disarda calisamiyorum evde paketleme isi istiyorum hatay

 4. NESRİN ŞİMŞEK

  biz gurubuz çok almak istiyoruz nasıl ulaşabilirim tel yok ANKARADAYIM

 5. İclal Dübüş

  Paketleme işi istiyorum.Çok acil ihtiyacım var.

 6. Eskisehirdeyim bi cocugum var lutfen yardimci olun

 7. Istanbul bayrampaşa da 2 kişi olarak evde iş yapıp para kazanmak istiyorum…

 8. Evde boş zamanlarımda iş yaparak para kazanmak istiyorum…

 9. Evde ek iş yapmak istiyorum osmanıyeden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

>