Güncel haberler

Evde ek iş Kutu Katlama Yaparak Ek Gelir Elde Etmek

Kutu katlama işi özellikle ev hanımları tarafından en çok yapılan ek işlerin başında yer almaktadır. Kutu katlama işi ev hanımı, öğrenci ve işsizler için ekstra para kazanma yollarından en kazançlı olanıdır. Evde kutu katlama işi hem işi veren firmalar için iyi hem de işi alan kişiler için ek gelirler sağlamaktadır.

Evde ek iş Kutu Katlama İlanı

Paraya ihtiyacı olan ev hanımları ve öğrenciler için çok büyük bir fırsattır evde kutu katlama işi. Yapması çok basit getirisi ise çok güzel olan bu evde yapılan iş sayesinde evinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kadar para kazanmanız mümkündür.

Evde ek iş Kutu Katlama İçin Nereye Başvurulmalıdır?

Kutu katlama işi için birçok firma evlere iş vermektedir. Firmalar özellikle kutu katlama işini evde çalışmak isteyen bayanlara vermektedirler. Çünkü kutu katlama işini bayanlar çok düzenli yaptıkları için firmalar bayanlara daha çok bu işi vermektedirler. eğer sizlerde kutu katlama işini yapmak istiyorsanız firmalar ile iletişime girerek firmaların size ulaşmasını sağlayın ve böylece hızlı bir şekilde para kazanmaya başlayın. Özellikle ev hanımları için bir çok farklı iş imkanları bulunmakta ve birçok ev hanımı bu ek işler sayesinde bir yandan para kazanırken bir yandan da çok zevkli vakitler geçirebilmektedirler. Ev ortamında istedikleri zaman yaptıkları kutu katlama işi sayesinde de ev hanımları çok güzel paralar kazanabilirler. Bu iş son günlerde hanımların severek yapabildiği işler kategorisinde yerini almıştır.

Evde ek iş Evde Kutu Katlama İşi Nasıl Yapılmaktadır?

Evde kutu katlama işi çok basit olup sadece mukavva kağıtları ile kare ve dikdörtgen şekiller oluşturarak kutu şekli verilmektedir. Ayrıca firmanın size söylediği şekilde süsleme malzemeleriyle süslenmesinden oluşmaktadır. Kolay ve eğlenceli bir iş olan evde kutu katlamanın da birçok farklı renk ve desenleri de bulunmaktadır. Yani bu kutuları süslemek için farklı renkler, desenler, boncuklar veya bir çok süs malzemeleriyle süsleyebilirsiniz. Özellikle hediye kutusu olarak kullanılan bu kutular oldukça kolay ve basit şekillerde yapılmaktadır. Firmaların sizden istedikleri şekillerde yapıp firmalara zamanında teslim ederseniz firmalar sizinle sürekli ve düzenli bir şekilde çalışacaktır. Bu sayede sizde güzel paralar kazanabilirsiniz.

Bir önceki ek iş ilanımız Evde Kozmetik İşi Yaparak Para Kazanma Yolları başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

13 Yorumlar

 1. Evimizde iş yapmak istiyoruz

 2. İstanbulda ikamet etmekteyiz.Bu işe ihtiyacımız var.Daha oncesinden ailemle etiket ve paketleme işi yapmistik.Geri dönerseniz sevinirim.

 3. Istanbul paketleme işi istiyorum lütfen i

 4. Merhaba istanbulun avrupa yakasında ailemle yaşıyorum. İstanbul üniversitesi öğrencisiyim ve annemle birlikte ek gelir sağlamak için iş arıyoruz

 5. evd3 paketleme istiyrm k maras

 6. Evde yapabileceğim İşe ihtiyacım var nasıl ulaşabilirim

 7. Selam çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim merside oturuyorum

 8. Lutfen cok ihtiyacim var donus yapin bahcelievler istanbul

 9. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 10. Merhaba biz 5 kişilik öğrenci grubuyuz ve ise ihtiyacımız var . Bir kaçımız deneyimlidir. Elimiz hızlı ve pratik insanlarız. Is verirseniz seviniriz.

 11. Benimde bu işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın İzmir Gaziemir sarniçta oturuyom

 12. Trabzona da veriyormusunuz ek is

 13. Evde peketleme işine ihtiyacim var Adana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

>