Güncel haberler

Evde Ek iş Lif Yaparak Para Kazanma Yolları

Özellikle el becerisine güvenen bayanlar için evde lif yaparak çok kolay para kazanabilirsiniz. Ev hanımları çok becerikli olup el becerileri çok iyidir. Artık günümüz koşullarında ev hanımları evde lif ve örgü işi yaparak para kazanmaktadırlar. Evde ek iş yapan bayanlar çocuklarının masrafı başta olmak üzere evin bütün masraflarının karşılamak için ek işler yaparak iyi paralar kazanmaktadırlar. Lif yapma işi için öncelikle ürünleri satacak bir firma bulmak evde yaptığınız liflerin satışı için çok iyi olacaktır. Hatta semt pazarlarında bile yaptığınız lifleri satıp çok güzel paralar kazanabilirsiniz.

Evde Ek iş Lif Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Lif Yaparak Para Kazanmak Mümkün Mü?

Lif her evin ihtiyaçlarından biridir. Yani evde lif yapmak ile bir çok müşteri bulabilirsiniz. Çünkü çok sayıda insan hediye olarak da birbirlerine lif vermektedir. Evde yapabileceğiniz farklı model ve renklere sahip lifleri satarak sizde çok rahat para kazanabilirsiniz. Evde lif yapıp satmak bir çok bayan tarafından yapılmaktadır. Evde yaptığınız lifleri ya internet üzerinden satmak veya da çeyiz mağazaları ve tuhafiyecilere satarak para kazanıp aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Ev Hanımları evde ek iş yapmak istiyorsanız her konuda şansınızı denemelisiniz ve eve iş veren firmalar ile anlaşıp el becerilerinize göre işler yapabilirsiniz.

Lif Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evinizde her yaptığınız lifler sayesinde hem para kazanma şansınız olur hem de boş zamanınızı değerlendirmiş olursunuz. Unutmayın lif yaparken asla kalitesiz ip kullanmayın. Her zaman kaliteli malzemeler kullanın ki sürekli müşterileriniz sizden lif alsın. Evde lif yaparak para kazanmak için düz desenlerden değil de daha çok farklı desenler kullanmaya çalışın. İsterseniz çevrenizde veya yakınlarınıza göre çok farklı ve özel lifler örerek daha fazla para kazanabilirsiniz. Evde ek iş olarak lif örmek için bir çok model seçeneği bulunmaktadır. Sizlerde bu farklı modelleri bularak bir çok renkte modeller yaparak paralar kazanabilirsiniz. Böylece bu yaptığınız farklı tarzdaki lifler sayesinde daha fazla müşteriniz olacak ve lif örerek para kazanma şansınız olacaktır. Yani evde lif yaparak da bayanlar aile bütçesine katkıda bulunurlar. El becerisine güvenen bayanlar evde lif yapmalıdırlar.

Bir önceki ek iş ilanımız Evde Kozmetik İşi Yaparak Para Kazanma Yolları başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

15 Yorumlar

 1. Ek iş yapmak istiyoruz 5 kişiyiz Çanakkale

 2. Ek iş yapmak istiyoruz 5 kişiyiz

 3. Bende evde lif oruyorum

 4. Ayşe karakuzu

  Galoş paketleme işi yapmak istiyorum Aydın Nazilli’de oturuyorum

 5. Yardımcı olursanız sevinirim paketleme yada montaj işi yapabilirim

 6. Bende ne is olursa yaparim evde

 7. Bende ne is olursa yaparim

 8. Bende evde lif işlemek istiyorum Hatay Kırıkhanda oturuyorum

 9. Benimde evde iş yapmaya ihtiyacım var lif.,kürdan, magnet ne olsa onu yaparım yardımcı olurmusunuz

 10. Bende evde lif orup satmak istiyorum ihtiyacım var bu işe

 11. merhabalar evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum… 0 545 245 04 18

 12. Gülşen kara

  Evde iş yapmak istiyorum çok ihtiyacım var 3 çoçuğum var 2 kızım da yardım ederler ne olur dönüş yaparsanız sevinirim Bursadan

 13. Evde galoş paketleme işi yapmak istiyorum ankara sincan da oturuyorum

 14. Evde kalem montaj işi yamak istiyorum Ankara sincanda oturuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

>