Güncel haberler

Evde Gırgır Montaj işi

Evlere ek iş veren firmalar ve ek gelir kazanmak isteyen bayanların evlerinde Ek işler sayesinde özellikle ev hanımları için ciddi bir gelir kaynağı olmuş haldedir. Pek fazla ürünün paketlenmesi ve uğraş gerektirmeden seri pratik ve titiz eller ile montaj işleri eve ek iş veren firmalar tarafından yaptırılıyor. Genelde kolay ve zaman öldürmeyen aksine boş zamanlarınızda yapabileceğiniz bu ek işler sayesinde tatmin edici ve hatta ekip olarak muzzam bir gelir elde etmek mümkündür.

Gırgır montaj evde işlerden en zevkli ve gelir getirisi yüksek kredi, sermaye gerektirmeyen yüksek verimlilik isteyen klasmanı düşük görünen fakat ekip olarak toplanıldığında aylık düzeyli gelir bıraktığını göz önünde rahatlıkla bulundurabiliriz. Bildiğiniz gibi hepimizin evinde bulunan nostaljide de olsa hala kullanılmakta olan kullanışlı ve ucuz gırgır aletinin insan gücü,titiz eller ile montajlanması gerekmektedir. En fazla 5 parçadan montajlanan sadece tek gereken dikkatli olmanızdır.

İş verenden temin etttiğiniz ürün parçalarını standart bir şekilde birleştirdiğiniz zaman bir sorun yaşama şansınız neredeyse yok denecek kadar azdır Gırgır evlerde bulunduğumuz zamanlarda fazla tercih olarak kullanılmasa da ekonomik olarak kolay kullanışlı ve düşük fiyata sahip olması tercih edilen bir ürün olduğu için yine de evlerde bulunmaktadır. Genellikle halkpazarlarında ve züccaciye ve marketlerde satışa sunulmaktadır. Yılın her dönemi gırgır satışları gerçekleştiği için evde ek işi veren firmalara ulaştığınız takdirde güncel ve sürekliliği devam eden bir gelir sahibi olmanız mümkün hale gelebilir.

2017 yılı ile Evde ek iş yapmak isteyen özellikle bayan işçilerin bulundukları şehirlerde firmaları araştırmaları gerekmektedir. Bu tarz ek işler detaylar halinde firmadaki çalışanların çevreleri ve yakın akrabaları tarafından seçimlenerek ve denetlenerek yapılmaktadır. Bizzat iletişim kuramadığınız zamanlarda ise bu tarz evde ek iş veren firmaları bulmanız çok daha zorlaşmaktadır. Bireysel araştırmalarınıza dayanarak bulduğunuz evde ek iş veren firma sahipleri sizlere yapmış olduğunuz özverili araştırma sayesinde daha olumlu ve işgücü yüksek birey olarak yaklaşmaktadırlar. İlk iş görüşmelerinde izleniminizin iyi olması halinde ek gelirinizin devamı ve sürekliliği git gide artarak düzenli bir hale gelecektir.

Bir önceki ek iş ilanımız olan Evde Kutu Katlama İşi Veren Firmalar başlıklı ilanımuz bursa ek iş ve kutu katlama hakkında bilgi vermektedir.

876 Yorumlar

  1. Cavit degirmenci

    Slm ailecek elimiz yatkindir yapabiliriz gebzede oturuyoruz tel.05313959386 donus yaparsaniz cok sevinirim

  2. Murat kartal

    Montaj paketleme isi yapıyorum lütfen bana dönerseniz sevinirim 0531 944 22 65 murat kartal

  3. Bursada oturuyoruz bu işi ihtiyacım var hızlı ve pratigiz apartmanda dört bayaniz dönüş yapmanızı bekliyoruz

  4. Konya selcuklu Merhaba ben ev hanımıyım 28 yaşındayım evde gırgır montaji yapmak istiyorum

  5. Bu işi yapmayı çok istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

>