Güncel haberler

Evde Halat İpinden Dekor Yaparak Para Kazanmak

Halat ipi, dekoratif ürünlerin tasarımında ve yapımında oldukça sık kullanılan, kullanışlı ve bulunması kolay bir materyaldir. Siz de evinizde halat ipinden şık ve kullanışlı dekoratif eşyalar üreterek bunların satışını yapabilirsiniz. Böylece hem çeşitli tasarım yetileri kazanabilir hem de ek bir gelir elde edebilirsiniz.

Evde Halat İpinden Dekor Yaparak Para Kazanmak
Evde Halat İpinden Dekor Yaparak Para Kazanmak

Evde Çeşitli Süs Eşyaları Üretip Satabilirsiniz

Halat ipinin pek çok kullanım alanı mevcuttur bu sebepten hemen hemen her züccaciye benzeri dükkanlarda bulunabilen bir materyaldir. Yapmanız gereken tek şey istenilen boyutlarda ve kalınlıkta halat ipini temin etmek ve ipi mobilya benzeri tutkallar vasıtası ile yapıştırarak ortaya çeşitli boyutlar ve işlevlerde dekoratif nesneler çıkartmaktır. Halat ipini istediğiniz uzunlukta keserek kullanabilir ve istediğiniz şekli oldukça kolay bir yöntemle verebilirsiniz.

Çeşitli tablo kenarı süslemeleri, çerçeveler, desenler ve ahşap üzerine motifler üretebilir bunların satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Evde Halat İpi İle Yüzey Kaplamaları Yapabilirsiniz

Yine farklı kalınlık ve uzunluklardaki halat iplerinden duvar ve yer kaplamaları yapabilir, farklı motifler ve desenler uydurup dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra halat ipini şekle sokarak sert yüzeyli kilimler elde edebilir ve bu ürünlerin satışını yapabilirsiniz.

Evde Ürünlerin Satışını Yapmak

Halat ipinden ürettiğiniz dekor ya da dekoratif ürünlerin satışını en kolay ve az uğraş ile internet üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak çeşitli sosyal medya hesapları ya da kanalları açabilirsiniz. Abone ve takipçi kazanarak ürünlerinizin tanıtımını yapabilirsiniz. Bu gibi dekoratif ürünlerden para kazanmanın en doğru yolu reklam ve tanıtım işlerinizi doğru bir şekilde yapmaktan geçer. Sosyal medya hesapları da tanıtım için oldukça uygun platformlardır. Bunun yanı sıra kendi adınıza ya da işiniz adına bir web sitesi açabilir, ürünlerinizin tanıtımını bu web sitesi üzerinden de yapabilirsiniz.

Sosyal mecraların ve internetin yanı sıra kendinize işlerinizi tanıtan bir katalog ya da broşür bastırarak ve bu materyalleri çeşitli ilgili yerlere dağıtarak da tanınabilir ve ürünlerinizin satışını yapabilirsiniz.

Bir önceki ek iş ilanımız olan Evde Ek İş Sabun Paketleme Yaparak Ek Gelir Elde Etmek başlıklı ilanımuz evde sabun işi, Evde sabun paketleme ve sabun işi yapımı hakkında bilgi vermektedir.

6 Yorumlar

 1. Merhaba bu işe ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 2. Rabia Ay Çelik

  Denizli Merkezefendi de yaşıyorum okul öncesi eğitimi aldım elim bu tür işlere çok yatkın evdede yaptığım bu şekilde dekorlar var ek gelir yapmak istiyorum

 3. Yasemin Gokgoz

  Bu ise ihtiyacim var, her turlu evde islere talibim..
  Istanbul/Sancaktepede oturuyorum.

 4. Banada iş lazım istanbul beylikdüzü

 5. Tekirdağ dan yazıyorum adım Ebru bu işe çok ihtiyaçım var lütfen dönüş yapın acil lütfen

 6. Merhaba kocaeli golcukte ikamet ediyorum 5 kisi evde ek is yaparak ek.gelir yapmal istiyoruz olumli geri donusunuzu rica ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

>