Güncel haberler

Evde Kitap Ayracı Yaparak Para Kazanmak

Kendinize yeni bir hobi edinmek hem de evinizde çalışarak ek gelir elde etmek istiyorsanız evde kitap ayracı yapıp bunları farklı mecralar aracılığı ile satabilirsiniz. Farklı modellerde ve farklı materyallerden üreteceğiniz kitap ayraçları el emeği değeri taşıdığından da satış değeri pek çok ürüne göre daha yüksektir.

 

Evde Kitap Ayracı Yaparak Para Kazanmak

Çok Çeşitli Seçenekleri İle Yaparken Zevk Alabilirsiniz

İster keçe ister karton ya da renkli kağıtlar kullanarak ya da tığ işi ile motifler ortaya çıkartarak çeşit çeşit kitap ayraçları üretmek sizin elinizde. Hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı kullanarak farklı materyallerden ve desenlerden üreteceğiniz ürünleri yaparken hem eğlenecek hem de kendinize bir ek gelir kapısı elde etmiş olacaksınız.

Sosyal Medya Hesapları Veya Fuarlar Vasıtasıyla Satış Yapmak

Ürettiğiniz farklı boyut ve desenlerdeki kitap ayraçlarını yine evinizde açabileceğiniz herhangi bir sosyal medya mecrasından satabilirsiniz. Sosyal medya hesabınızın çeşitli yerlerde tanıtımını ve reklamını yaparak müşteri kitlenizi de arttırabilirsiniz. Kendi hesabınız yok ise bunun yerine el işi satışı yapmakta olan online alış veriş sitelerine belli bir komisyon karşılığında kitap ayraçlarınızı gönderebilirsiniz. Bu siteler aracılığı ile daha az kontrol ve sorumluluk ile ürünlerinizin satışını yapabilirsiniz.

Bunun yanı sıra yaşadığınız şehirde gerçekleşen tasarım fuarı ya da pazarlarında evde ürettiğiniz kitap ayraçlarının satışını yapabilirsiniz. Böylece daha geniş bir kitleye ulaşabilir ürünlerinizin satışını ve tanıtımını kolayca yapabilirsiniz. Bu tarz fuar ya da tasarım pazarları etkinlikleri yaşadığınız şehre göre değişim göstermekle birlikte yılda ortalama 2-3 kez yapılmaktadır.

Belli Firmalar Ya Da Dükkanlar Aracılığı İle Satış Yapabilirsiniz

Eğer sosyal medya mecraları ya da fuarlar ile uğraşmak istemezseniz evde yapmış olduğunuz kitap ayraçlarınızı bazı dükkan veya firmalar aracılığı ile de satabilirsiniz. Türkiye’nin pek çok yerinde bu tarz hizmetleri vermekte olan dükkan ya da firma bulunmaktadır. El işi konseptli firmaların yanı sıra bazı butik kitap evleri de ürünlerinizi satmanıza yardımcı olabilmektedir. Tek yapmanız gereken üretimini yaptığınız kitap ayraçları ile kitap ya da el işi içerikli firmalara ve mağazalara başvurmak.

Bir önceki ek iş ilanımız Evde ek iş Kına Süsleri İşi Yaparak Ek Gelir Elde Edebilirsiniz başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

31 Yorumlar

 1. Kıtap ayracı işi istiyorum uygunsa tabi Ankara Mamak Akdere

 2. Şerife Sönmez

  Yeni evliyim acil işe ihtiyacım var. Konya/Meram

 3. Şerife Sönmez

  Yeni evliyim acil işe ihtiyacım var. Konya/Meram

 4. Şerife Sönmez

  Yeni evliyim işe ihtiyacım var. Konya/Meram

 5. Özlem türkmen

  Merhaba evde ek iş arıyorum el becerim vardır magnet te yapıyorum fakat evde yapılacak hangi iş olursa yaparım kendi ayaklarımın ustünde durmaya çalışan biriyim ufak küçük çocuğum var dışarıda çalışamıyorum o yüzden internetten bakıyorum
  Farklı siteler çıkıyo

 6. Acil ek iş istiyorum esenyurtta oturuyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 7. El becerim mevcut evde ek is yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim.

 8. Evde iş yapmak istiyorum Lüleburgaz’da yaşıyorum

 9. İstanbul maltepe ev hanımıyım ek iş yapmak istiyorum

 10. Arife aktaş

  Neden bir cvp gelmiyo bize Ankara mamak iş istiyorum durumum çok kötü ne olur dönüş yapın

 11. Ek iş yapmak istiyorum. Evde bütün. Gün boşum el becerimde var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

>