Güncel haberler

Evde Klips Paketleme İşi

Evde klips üzerine sizlere bu konumuzda tüm detaylı bilgileri sunacağız. Türkiye’nin ekonomik durumunu baz aldığımızda bir ailenin rahatça yaşam sürdürebilmesi için en az gelirinin 3.000 Türk Lirası gibi bir kazancı aylık olarak elde etmesi gerekiyor. Asgari ücreti ele aldığımızda ise her evde en az 2 kişinin çalışmasının zorunlu olduğu görünüyor. Konumuzun başında da belirttiğimiz gibi ülkemizdeki ekonomik sıkıntılar ve buna dayalı olarak giderek artmakta olan bu sorun birçok işyerinin personellerini işten çıkarması bu sorunun daha da azmasına sebep olmaktadır. Bu kapsamda evde ek iş üzerine yönelen özelliklede ev kadınları eşlerine destek amaçlı olarak işi üzerine performans göstererek ek gelir elde etmektedirler. Evde ek gelir kazanmak isteyen ev hanımları, boş vakitlerini değerlendirerek oldukça kolay bir şekilde ile para elde edebilmektedir. Bu iş üzerine sadece ev hanımları değil, aynı zaman’da işlerinden geri kalan boş vakitlerini değerlendirmek için veya işsiz olan erkek adaylar içinde oldukça kolay yapılabilinmekte olan bir iştir.

EVDE KLİPS PAKETLEME İŞİ

Evde Klips Paketleme İşi

Sürekli ev ortamında kalan bayanlar stres atmak veya hobi amaçlı olarak takılar ve benzeri el emeği ürünler elde ederek satışlarını gerçekleştirmektedir. Kısa bir süre içerisinde oluşan ekonomik krizler ve firmaların daha çok ürüne ihtiyaç duyması üzerine evlere ek iş veren firmalar ev hanımları için geliştirdikleri klips paketleme işi sayesinde hem kişilere gelir sağlamakta, hem de bünyelerinde eleman çalıştırmak daha yüksek ücretlere mal olacağından ötürü kendilerince ekonomik bir gelir sağlamaktadırlar. Nedeni ise yüzlerce elemanı bünyesinde çalıştırarak bunların maaşları, sigorta prim ücretleri, servis ücretleri ve yemek ücretleri gibi birçok maliyeti kısmak adına evde ek iş vermeyi daha da uygun görmektedirler. Evde klips paketleyerek para kazanmak isteyen bayanlarda bu tür firmaların resmi web sitelerini bularak veya bu firmaların reklamlarını yapan web sitelerinde gerekli olan tüm kuralları öğrendikten sonra buradan başvurularını yaparak evlerinde ek gelir kazanabilmektedirler.

Evde Klips Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde ek iş sunan firmalar evlerinde oturdukları yerden ek gelir elde etmek isteyen bayanlara klips envanterlerini ağızları açık bir şekilde göndermektedir. Kutu içerisinde yer alan klipslerin ağızlarını kapatarak her poşet içerisine 300 adet olacak şekilde paketleyerek teslim etmeniz gerekmektedir. Klipsler küçük olabileceğinden ötürü firmalar poşetleme esnasında ev hanımlarının titiz olmasını dilemektedirler. Eksiksiz ve her pakette 300 adedi geçmeyecek şekilde paketlenmesini isteyen firmalar bu kapsamda ev hanımlarına aylık ortalama bazda toplam’da 90.000 adet klips vererek bunları poşetlemesini istemektedir.

Bu iş ilk etapta size zorlu gelebilir, fakat işin içerisine girdiğiniz vakit bu işin sadece klipslerin sayısı ve düzenli olarak paketleme işlemine tek tabii olduğunu göreceksiniz. Eğer ben tek yapamam, komşum ile birlikte yapmak istiyorum diyorsanız; hiç sorun değil, dilediğiniz ve emin olduğunuz kişiyle istediğiniz kadar klips paketleme işi yapabilirsiniz. Böylelikle firma 90.000 adet klips paketleme işi yaptığınız takdirde firma size 2.000 Türk Lirası kazanmanızı sağlayarak bu parayı komşunuz ile ikiye bölerek her iki evinde gelirini sağlayabileceksiniz.

Evde Klips Paketleme İşi Başvurusu

Evde klips paketleyerek para kazanmak istiyorsanız yorum kısmına yaşadığınız şehir, kaç kişi çalışacağınız ve sizinle iletişime geçilebilecek bir mail adresi bırakmanız halinde işveren firmalar size ulaşarak evde ek iş yapmanızı sağlayacak fırsatları sunacaklardır. Olumlu bir ilerleme doğrultusunda firmalar size dönüş yaparak anlaşma sağlamanız halinde ücretlendirme konusunda sizi bilgilendirerek karşılıklı anlaşma sağlayabilecekseniz.

Klips paketleme işi dışında farklı bir ek iş yapmak istiyorsanız, web sitemiz dahilinde yer alan diğer iş imkanları üzerine bulunan konularımıza göz atarak evde ek iş yapabilirsiniz. Çeşitli evde ek iş ilanlarını ve aynı zaman’da iş veren firmalar hakkında bilgi edinmek adına Facebook sayfamızı beğenerek takip altında tutabilirsiniz.

Bir önceki ek iş ilanımız olan Evde İplik Sarma İşi başlıklı ilanımuz ek iş imkanları, evde ek gelir ve evde iplik sarma işi hakkında bilgi vermektedir.

854 Yorumlar

 1. Ferhat Özdemir

  Ankara sincanda klips paketleme işi yapmak istiyorum.

 2. Ferhat Özdemir

  Ankara sincan klips paketleme işi yapmak istiyorum.

 3. çorum merkezden işşizim yeni evlendim iş yok

 4. Evde paketleme işi yapmak istiyorum
  2 kişiyiz . Konya/Sarayönü.

 5. Merhaba ,
  evde 2 kişiyiz paketleme gibi yapabileceğimiz iş arıyoruz.
  Teşekkürler.

 6. Fatma Güngörmez

  Erzurum çat ağaköyünde oturuyoruz 4kisiyiz bütün paketleme işini yapabiliriz elimiz çok yatkın hoz hızlı bir şekilde yapabiliriz

 7. İstanbuldayım klips yapmak istiyorum

 8. Asli Bozkaya

  istanbul eyupte 3 kişiyiz bu ise ihtiyacımız var lütfen dönüş yapin

 9. Bursa Karacabey paketleme işi istiyorum lütfen

 10. Bursa Karacabey paketleme işi istiyorum

 11. Merhaba Bursa/Osmangazi de yaşıyoruz. İki kişiyiz ekibimiz artabilir. Hızlı ve titiz iş yaparız.

 12. Merhaba istanbul’ ümraniye’de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum mervecebeci2@gmail.com

 13. Ankara’da yaşıyorum. 2 kişi bu işi yapmak istiyoruz.

 14. Bursa Osmangazi iki kisiyiz

 15. Bizde iki kişiyiz gaziantep sahitkamil deyiz bu işe çok ihtiyaç ımız var o yüzden lütfen yardımcı olun bizde sizi mahçup etmeyip güzel işler cikaracağımıza söz veririz

 16. Ekibim var altı kişilik ankarada oturuyorum her turlu paketleme yapıyoruz tecrübeliyim hızlıyız işin hakkınıverır teslim ederiz otellerede yaptım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

>