Güncel haberler

Evde Kuru Gül Keseleme iş ilanları

Ev ortamında çalışarak para kazanmak isteyen bayanlar evde kuru gül keseleme işi tam size göre bir iştir. Çok zevkli ve güzel kokulu olan bu işi yaparak evinizin işini aksatmadan bu işi yaparak kolay bir şekilde para kazanabilir ve aile bütçenize azda olsa katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca evdeki boş zamanlarınızı da değerlendirmiş olursunuz.

Evde Kuru Gül Keseleme iş ilanları
Evde Kuru Gül Keseleme iş ilanları

Evde Kuru Gül Paketleme İşi İçin Neler Gereklidir?

Evlerinizi süslerken özellikle bayanların vazgeçilmezleri arasında bulunan kuru güller ev hanımları tarafından evlerinde ek iş olarak yapılmaktadır. Yani evine maddi olarak katkı sağlayan ev hanımları bu iş sayesinde paralar kazanmaktadırlar. Ev hanımları hem para kazanmak hem de boş vakitlerinde bu işi yaparak zamanlarını da çok güzel şekilde değerlendirirler. Bu iş yapmak için yani eve kuru gül keseleme işini yapmak için bir çok bu iş ile uğraşan firmalar kişilere iş vermektedir. Sizde böylece bu firmalara başvuru yaparak işi alabilirsiniz. Bu işte sizin hiç bir masrafınız olmuyor. Bu işi size veren firma size kuru gül keseleme için gerekli olan bütün malzemeyi yollamaktadır ve sizde sadece onların istediği gibi kuru gülleri paket yapacaksınız ve onlara teslim edeceksiniz. Ne kadar özenli yaparsanız o kadar çok firma

Evde Kuru Gül Paketleme İşini Kimler Vermektedir?

Evde bu işi yapan ev hanımları özellikle yaptığı bu işi zevkli ve güzel yaparsa işten o kadar zevk alır. Evde gül keseleme işi veren bir çok firma ev hanımlarına iş imkanı sağlamaktadırlar. Siz de bu işi yapmak istiyorsanız ya kendiniz yada arkadaşlarınızla toplanıp yapabilirsiniz. Toplu halde yaparsanız kazancınız daha fazla olacaktır. Özellikle bu işi veren firmaları yakından takip ederek bir çok iş alabilirsiniz. Bu işi evinizde yaparak hem güzel paralar kazanacaksınız hem de eviniz gül gibi kokacaktır. Yani fazla para kazanmak için çevremizdeki arkadaşlarınızla birlikte çalışarak veya bir ekip kurabilirsiniz. Bu sayede temiz bir ortamda hem çayınızı kahvenizi yudumlayarak hem de günün yorumlarını yapacaksınız hem de ailenize ek gelir fırsatlarından yararlanmış olacaksınız. Böyle bir işi kim yapmak istemez ki.

 

Bir önceki ek iş ilanımız Hayır Cevabını Evet’e Çevirmek İçin İpucular başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

>