Örgü örme konusunda yetenekli ev hanımları sizde örgü konuda kendinize ve yeteneğinize güveniyor musunuz ?  Aile bütçenize, çocuklarınızın eğitim masraflarına katkıda bulunmak için evinizden günlük 4, 5 saat çalışma ile düzenli hatırı sayılır ek gelir kazanabilirsiniz. Evde örgü oyuncak yapmaya yönelik yayınladığımız bu ek iş ilanımıza başvuruda bulunabilirsiniz.

bebek oyuncaklari —Günümüz ekonomisi kaliteden çok, kazanca önem verdiği için artık maliyetler azaltılarak, kazancın arttırıldığı hiç şüphesiz korkunç ve sağlığımızı tehlikeye atan bir durum haline gelen gerçektir. Uzmanlar tarafından televizyonlarda, sosyal medya da uyarıların yapılması üzerine özelikle çocuklarını sağlıksız ürünlerden korumak için oyuncak üretim sektörü ebeveynler tarafından en fazla sorgulanan ve incelenen sektörlerden biridir.  Anne babalar artık kimyasal boyalar ve kalitesiz plastiklerden merdiven altı üretilen çocuk sağlığını tehlikeye atan oyuncakları almak yerine, ahşap ve örgü oyuncakları daha çok tercih etmektedirler. Örgü oyuncak için gelen Yoğun talep doğrultusunda,  örgü oyuncak sektörü de taleplere yetişmekte bir hayli zorlanması ile, ev hanımlarına evde örgü oyuncak yapma işi firmalara gelen siparişlere göre verilmeye başlanmıştır. Sizde evde örgü oyuncak  yapma ek iş başvurusu için yazımızın altına yorum yaparak başvuruda bulunabilir ve bireysel olarak örgü oyuncak talebi olan müşterilerin sizlere ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz.

EVDE ÖRGÜ OYUNCAK YAPMA İŞİ NASIL YAPILIR.

Evlere ek iş veren firmalar kendilerine gelen siparişlere göre, evde örgü bebek, örgü araba, örgü tavşan, örgü uçak, örgü kedi, örgü ayıcık oyuncak işi vermektedirler. Örgü oyuncak modelleri konusunda sizlere verilen işe göre bilgilendirme videosu ve örnekleri göstermektedirler. Örgü oyuncak yapımı na yönelik internet üzerinden bir çok videolu bilgilere ulaşabilir, kendi  örgü oyuncak modellerinizi oluşturabilirsiniz.

EVDE ÖRGÜ OYUNCAK YAPMA İŞİNDEN AYLIK NE KADAR KAZANABİLİRİM.?

Sizlerinde takdir edeceği gibi Örgü işi, el emeği oldukça fazla olan bir iştir. Ayrıca herkesin yapacağı bir iş olmamasından sebep, her işte olduğu gibi el işçiliği çok olan işlerde kazançlarda bir o kadar çok olmaktadır. Evlere Ek iş  veren firmalar ın size verecek olduğu oyuncak modelleri ne göre fiyatlandırma farklı olacaktır. Biz ek iş firmalarının bize ilettiği rakama göre evde örgü oyuncak işi yapanların aylık kazancı 2000 TL ile 2.500 TL arası değişiklik göstermektedir.

EVDE ÖRGÜ OYUNCAK İŞİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR.?


Evde örgü oyuncak  işi alarak aylık 2000 ila 2.500 TL ek gelir için yapmanız gereken.
ADINIZI – İL & İLÇENİZİ – EMAİL adresinizi yazarak iş başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.
Sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz başvurulara Ek iş firmaları gelen siparişler doğrultusunda başvuru sıranıza göre sizinle en kısa zamanda iletişime geçecektir.