Sitemizde yayınlanan evde ek iş ilanlarına bir yenisi daha eklendi. Sizde evinizde kitap okuyarak para kazanabilirsiniz.Kitap kurtları, kitap okumayı seven ev hanımları, öğrenciler, emekli, işçi memur yediden yetmişe herkesin başvuru yapabileceği ek iş ilanımıza sizde hemen başvuru yaparak ek gelir kazanmaya başlayabilirsiniz. Evde kitap okuma işi nasıl yapılır.? Evde kitap okuma işinden ne kadar kazanabilirim.? Evde kitap okuma işini kimler yapabilir.? Evde kitap okuma işi veren firmalarla nasıl iletişime geçebilirim.? Tüm bu soruların cevabını ilanımız içerisinde bulabilirsiniz.

EVDE KİTAP OKUMA SESLİ KİTAP İŞİ NASIL YAPILIR VE KİMLER YAPABİLİR.?

Kitaplarla arası iyi olan, düzenli kitap okuyan kişiler, Okumasına güvenen, doğru ve akıcı bir okumaya sahip olan ve rahatsız edici bir ses tonuna sahip olmayan ilkokul mezunundan, üniversite mezunlarına kadar herkes kitap okuma işi yapabilir. Okumasını sevmeyen, güncel yaşantısında kitaplarla arası olmayan, sadece para kazanmak için sesli kitap, kitap okuma işi yapmak isteyenler bu iş için uygun değildir. Kitap okumayı seven ancak iş hayatında okumaya fırsatı olmayan  şoför, aşçı, gibi gözünü işinden ayıramayan, hastanede tedavi gören 4, 5 saat günlük diyaliz makinesine bağlı olan kitap okumaya durumu müsait olmayan kişiler için sesli kitap servisi gsm şirketleri için en çok abone olunan servisler arasında yer aldığı gibi iphone ve samsung telefon kullanıcıları içinde en çok indirilen ve satın alınan mobil uygulamalar arasında yer almaktadır.

SESLİ KİTAP OKUMA İŞİNDEN NE KADAR KAZANABİLİRİM.?

Sesli kitap okuma işinden kitap başına ücretlendirme yapılmaktadır. Daha anlaşılır ifade ile 100 sayfalık bir kitap için ücretlendirme 10 TL’dir. Oldukça kolay ve rahat olan sesli kitap işinin ücretlendirmesi diğer ek işlere kıyasen düşüktür. Günlük ortalama 200 sayfa olan bir kitabı okumanız okuma hızınıza göre mümkündür günlük 200 sayfa kitap okumanızdan 20 TL Kazanabilirsiniz. Çalışma performansınıza göre ek gelirinizi, kazancınızı arttırmanız sizin elinizdedir.

ek is ara —SESLİ KİTAP İŞİ VEREN FİRMALAR

İphone ve Samsung telefonlar için andorid ve apple marketlere mobil uygulama, mobil yazılım yapan firma ve şahıslar ile gsm operatörleri tarafından sesli kitap okuma işi yapabilecek elemanlar oldukça fazla talep edilmektedir. Sizde sesli kitap okuma işi yaparak ek gelir kazanmak için yazımızın altına bulunan yorum ve iş başvuru formuna ADINIZI, İL ve İLÇENİZİ, EMAİL iletişim adresinizi yazmanız yeterli olacaktır.