Güncel haberler

Ek İş İlanı Evde Tespih İşi Yapımı

İhtiyaçların ve giderlerin artmasına paralel olarak insanların boş zamanlarını da para kazanarak geçirme hevesiyle son yıllarsa iyi popüler hale gelen iş evde tespih işi yaparak kazanmaktır. Hem çok pratik hem de dizerken çekebileceğiniz için eğlenceli olan evde tespih işi yapma evde vaktini boşa harcamak istemeyenler için çok tercih ediliyor. Bu kişiler için kaçınılmaz bir fırsat olmakla beraber kadın, öğrenci ve ek para kazanma uğraşı veren herkesin tercih ettiği bir yöntem oldu. Evde Tespih yapma işi sayesinde görsel zekanızın artmasıyla beraber aynı zamanda tasarım alanında da uzmanlaşmaya giden bir yol izliyorsunuz.

Evde Tespih İşi Yapımı İlanı
Evde Tespih İşi Yapımı İlanı

Evde Tespih İşi Nasıl Yapılıyor?

Evde tespih işi yapmanın en önemli özelliklerinden birisi de evde başınızda birinin durmaması ve bu konuda sizin çok rahat olmanızdır. Erken kalkmanız gerek olmaz, geç yatmanız gerek olmaz. Fakat daha fazla kazanç istiyorsanız hem erken kalkıp hem de geç yatmalısınız. Buna karar verecek olan da sizsiniz. Evde tespih işi yapmak için firmadan aldığınız işi zamanında yetiştirebileceğinizi düşünüyorsanız zamanınızı iyi planlayarak rahata kavuşabilirsiniz. Bazı firmalar bu işi, çalışana tespih paketleme işi olarak verirken bazıları ise ipi ve boncukları kargolayarak kişini bunları dizmesini talep ediyor. Boncukları dizme işi daha zor olduğundan kazanılan ücret de daha fazla oluyor.

Evde tespih işi yapmak istiyorsanız özellikle en başta etrafınızdaki hediyelik eşya satan dükkanlara başvuru yapabilirsiniz. Bulunduğunuz şehrin kapalı çarşısına da giderek ilgili dükkanlara bu talebinizi de iletebilirsiniz. Bunların hepsi bir başvuru yöntemi olmakla beraber en kolay yöntem ise yine evinizden interneti kullanarak evde tespih işi yaptıran firmalar ile temasa geçebilirsiniz. Evde tespih işi için başvuru dışında firmalar tarafından hiçbir evrak istenmiyor.

Evde Tespih İşi ile Ne Kadar Kazanılıyor?

Evde Tespih işinde kazanacağınız tutar aydan aya farklılık gösterebiliyor. Buna sizin el beceriniz, aldığınız firma ve aldığınızın işi miktarı karar veriyor. Eğer el beceriniz kuvvetli ve hızlıysa, aldığınız iş miktarı da çok fazlaysa bunları zamanında yetiştirdiğiniz takdir de bir asgari ücrete yaklaşan ücretler alabiliyorsunuz. Tespih başına ortalama 0,25 TL. ile 1 TL. arasında fiyatlar biçiliyor.

Bir önceki ek iş ilanımız olan Evde Ek İş Sabun Paketleme Yaparak Ek Gelir Elde Etmek başlıklı ilanımuz evde sabun işi, Evde sabun paketleme ve sabun işi yapımı hakkında bilgi vermektedir.

50 Yorumlar

 1. Merhaba bu isi yapmak icin oldukca zamanim var donus yaparsaniz sevinirim

 2. Merhabalar evde işe ihtiyacım var Mersin’de oturuyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 3. Karabağlar/İZMİR
  ilan hala geçerlimi
  dönüş yaparsanız sevinirim

 4. Maltepe İstanbul ek işe ihtiyacım var teşekkürler

 5. Zeynep Yıldız

  İyi günler. Ben zeynep. Ev hanımıyım. Mamağa bağlı yesilbayir mahallesinde oturuyorum. Bunun gibi çeşitli paketleme işi yaptim. Elimi hizlandiracak yardimci kişilerim var. Bu işi yapmak isterim bilgilendirirseniz sevinirim.

 6. Ek iş yapabilir 05452350015

 7. Erzurumdan yaziyorum aileme katki saglamak kendi ayaklarimin ustunde durmak istiyorum disarda calisamiyorum her turlu paketleme tesbih ne olursa bu isi yapmak istiyorum cevap bekliyorum

 8. çankaya/kurtuluş da ikamet ediyorum ailece paketleme işi yapmak istiyoruz 5 kişiyiz verilen siparişi kısa sürede teslim ederiz

 9. Merhaba öğrenciyim tekirdağ da arkadaşlarımla ekip kurup yapabiliriz ihtiyacımız var yardimci olursanz sevinirim

 10. Bu işi alan varmı mesajlara geri donuş yapılıyor mu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

>