Güncel haberler

Evde yapabilecek işler 2017

Eğer evde otururken ek işler sayesinde aile bütçesine katkı sağlamak istiyorsanız tercih edebileceğiniz birkaç farklı yöntem var. Bugünkü yazımızda sizlere hangi işlerin ev şartlarında yapılabileceği ve bu şekilde ek gelir elde edilebileceği hakkında kısaca bilgiler vermeye çalışacağız. Siz de sunmuş olduğumuz seçenekler arasından kendinize en uygun olanı tespit ederek hemen uygulamaya başlayabilirsiniz. Unutmayın ki her ne kadar ev ortamında işlerinizi yapıyor olsanız da bu işi ciddiye alarak düzenli bir şekilde yapmanız, kısa süre içerisinde maddi olarak gelir elde etmenize yardımcı olacaktır.

Evde ek iş Poşet Katlama : Günlük hayatta poşetler, marketlerde ve buna benzer birçok iş yerinde aktif bir şekilde kullanıyor. Tabii ki bu poşetlerin kullanıma hazır hale gelmesi için belirli işlemlerden geçmesi gerekli. Siz de uygulaması oldukça kolay olan poşet katlama işi sayesinde evde birkaç saatinizi bu işi ayırarak aile bütçesine katkı sağlayabilirsiniz. Her ne kadar küçük bir işlem gibi görünse de poşet katlama işini düzenli olarak yaparsanız aylık olarak 600 ile 1000 lira arasında ciddi rakamlarda gelir elde etmeniz mümkün olacaktır.

Evde ek iş Davetiye Hazırlama : Düğün ve sünnet gibi hayatımız içerisinde oldukça önemli olan organizasyonlar sırasında, davetiyelerin hassas bir şekilde hazırlanması önemli. Eğer el yazınız güzelse ve bu konuda az da olsa tecrübeniz varsa, evde çeşitli düğünler için davetiyeler hazırlamak maddi gelir elde etmenize yardımcı olacaktır. Müşterilerinizin istediği tarzda davetiyeler hazırlayarak hem yaratıcı düşünme gücünüzü ortaya koyabilir hem de eğlenceli bir şekilde vak İşiit geçirerek para kazanabilirsiniz.

Evde ek iş Kutu Katlama : Kutu katlama işi ülkemizde birçok ev hanımı tarafından tercih edilen ve uygulaması kolay olan iş imkanları arasında yer almaktadır. Herhangi bir firma veya şahıs tarafından size verilmiş olan toplu sayıdaki kutuları gerekli olan katlama işlemlerinden geçirerek kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Bu işi yapmak için genel olarak firmalar, kutu başına 10 kuruş gibi rakamlar ödemektedir. Kutu katlama konusunda eliniz pratik ise oldukça kısa süre içerisinde para kazanmaya başlayabilir ve aylık düzenli olarak gelir elde edebilirsiniz.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz üç farklı iş kolu sayesinde sizler de kısa yollardan para kazanmaya başlayabilir ve eğer ihtiyacınız varsa aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Bahsetmiş olduğumuz işleri evde uygulamak için herhangi bir eğitim düzeyine sahip olmanızı veya herhangi bir belgeye ihtiyacınız yok. Eğer bu konuda yeteri kadar istekliyseniz ve el beceriniz varsa günlük işlerinizi yaparken bir yandan da evden para kazanma işleri ile uğraşarak kısa süre içerisinde maddi olarak benliğinizi ortaya koyabilirsiniz. Evde uygulanarak para kazanılacak işler hakkında detaylı bir şekilde bilgi edinmek istiyorsanız internet sitemiz üzerinde yer almakta olan diğer makalelere de göz atabilirsiniz.

Bir önceki ek iş ilanımız olan Evden Ek İş Sabun Yaparak Para Kazanma başlıklı ilanımuz eve ek iş veren firmalar ve paketleme hakkında bilgi vermektedir.

1.200 Yorumlar

 1. Is konumunda yardimci olursaniz cok sevinirim cok ihtiyacim var lutfen

 2. Ankara eryaman

 3. Esenyurt/İstanbul işe talibim

 4. Sultanbeyli oturuyorum geri donus yapilirsa memnun olurum

 5. Ek iş istiyorum

 6. Ek ise ihtiyacım var

 7. Temiz ve hızlı yapabileceğimiz ekibimiz var ANKARA

 8. Evde poset paketleme işi yapmak istiyorum. Elim cabuktur ürünleri hizli bir sekilde teslim ederim. Esenler/ISTANBUL

 9. Eşim bagkur emekli maaşı ile yetmiyo çok ama çok ihtiyacım var gerçekten lütfen cevap veren olursa ankara da keçiören de oturuyorum eşimle birlikte yaparız lütfen rica ediyorum

 10. bursa nilüferdeyim her türlü paketleme işi yaparım

 11. Evde paketleme işi yapmak istiyorum elimden gelir böyle şeyler gerçekten çok ihtiyacım var teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

>