Özellikle Hanımların ilgisini çekecek bir ek gelir kaynağından bahsetmek istiyoruz. Evde yaprak sarması işi yaparak para kazanma. Evde dolma sarma işi ; ev hanımlarının tercih ettikleri ek geliri yüksek bir iş olduğunu söyleyebiliriz. Yaprak sarma işi veren bir çok firma mevcut. Eğer sizde elinizin lezzetine inanıyorsanız, yaptığınız yaprak sarmasının tadı damaklarda kalacak derecede olduğunu düşünüyorsanız bu iş tam size göre.yaprak — Evde yaprak sarma işi genellikle tek kişi tarafından yapılması yorucu ve zahmetli bir iş olduğu için dolma sarma işi bir ekip tarafından yapıldığında daha zevkli ve daha kolay bir hale gelecektir.

Evde Yaprak Sarma işinden ne kazanabilirim.?

Evde yaprak sarma işi tek kişi tarafından 2 kilo sarılabiliyor. Minimum 1 kg satış fiyatı 30 tl ile 40 tl arasında satılmaktadır. 1 kg minimum tutar olan 30 tl den hesap edersek 2 kg yaprak sarması işi yaptığınızda günlük kazancınız 60 TL yapacaktır. Bu rakam aylık 1800 TL yapmaktadır. malzemelerin fiyatını maliyetini çıkardığınızda elinizde kalan rakam 1400 TL asgari ücretten aşağıda olmayacaktır.

Evde Yaprak Sarma İşi Veren Firmalar

Evde yaprak sarma işi veren firmaları bulmadan önce kendi çevrenizde bulunan Restoranlar ve lokantalara teklif ederek kendi satış çevrenizi oluşturabilirsiniz. Özellikle yaprak sarma kilo aldırmaması yönünden en çok tercih edilen yemek menüleri arasında olduğunu söyleyebiliriz bu nedenle eğer kendi satış çevrenizi kurarsanız bu işten düzenli olarak ek gelir sağlayabilirsiniz.

İkinci olarak kendinize ev lezzetleri yemeklerine yönelik sosyal medya üzerinden sayfalar açabilir sosyal medya üzerinden de siparişler alabilir ve bunları 1 kg plastik kutular ile kargolayabilirsiniz.

Üçüncü olarak evde yaprak sarma dolma işi veren firmaların size ulaşmasını istiyorsanız.

ek is ara —YAPMANIZ GEREKEN ALT KISIMDA BULUNAN YORUM BÖLÜMÜNE İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ YAZMANIZ YETERLİ OLACAKTIR. BÖYLELİKLE İŞVEREN FİRMALAR VE EVDE YAPRAK SARMA YAPTIRMAK İSTEYENLER SİZLERE BURALARDAN KOLAYLIK ULAŞABİLECEKLERDİR.

iletişim bilgilerinizi
İsim; | Soyisim; | Email; | Yaşadığınız İl;

 

SİZLERDEN GELEN TALEP ÜZERİNE : Ek İş İlanlarına yapılan Başvuruların  Yoğunluğundan sebep sitemiz üzerinde yeni bir algoritma, programlama geliştirdik. Bu program şu şekilde çalışmaktadır. evde ek iş başvurusu yaptığınız yorumun bir üst sıraya çıkıp, evlere ek iş veren firmalar tarafından daha çabuk değerlendirilmeye alınmasını istiyorsanız, başvuru yaptığınız ek iş ilanının bulunduğu site adresimizi facebook, twitter, instagram gibi sosyal medya üzerinden paylaşmanız durumunda, paylaşımınız üzerinden gelen ziyaretçi sayısınca ek iş başvurunuz bir üst sıraya alınmaktadır. Şöyle bir örnek vermek gerekirse, yorum yaptığınız sayfanın adresini kendi facebook sayfanız üzerinden paylaştığınızda sitemize 5 ziyaretçi geldi ise, yorumunuz sizden önce yorum yapan, 5 kişinin başvurusu üstüne  çıkmaktadır. Böylelikle evlere ek iş veren firmaların temsilcileri sizinle daha hızlı iletişime geçme şansına sahip olabilecek ve ek iş almanız o kadar daha çabuk olacaktır.

facebook —
Ek İş Başvurunuz Evlere Ek İş Veren Firmalar Tarafından Daha Çabuk Değerlendirilmesi İçin
Facebook Sayfanıza Yazmanız Gereken Örnek Paylaşım :   >>  evdeekgelir.com evde ek iş ilanları, ek gelir sitesi