Ev hanımlarına ve aşçılık becerisi olan, bu yönde eli yatkı olan bey efendilere yeni  ek iş ilanı yayınlıyoruz. Sizde evinizden bir kaç saat çalışarak bütçenize ek gelir sağlayabilirsiniz. Ülkece ekonomik olarak zor bir aşamadan geçiliyor, Dolar, Euro fiyatları baş döndürücü bir şekilde her geçen gün artmakta, benzine üst üste zamanlar gelmekte gıda, giyim, eğitim, faturalar, sağlık, kira bir evin masraflarına tek bir maaş ile başa çıkabilmek ek iş yapmadan neredeyse imkansız. Sitemiz üzerinde günlük yayınladığımız yeni evde ek iş ilanları nı takip edebilir. Sizde evde ek gelir kazanabilirsiniz. Peki Evde tatlı işi nasıl yapılır, evde tatlı işini için kimler müracaat edebilir, evde tatlı işi veren firmalara nasıl ulaşılabilirsiniz tüm bu sorularınızın hepsini ve daha fazlasını evde tatlı işi ilanımızda bulabilirsiniz.

Evde Pasta İşi Nasıl Yapılır .?

Evde tatlı yapma işinde firmaların talepleri daha çok baklava, tekli pasta ve sütlü tatlılar üzerine gelmektedir. Sizde yeteneğinizin olduğu alanda başvuru yapabilirsiniz. Örneğin çok güzel puding tatlısı veya cevizli ev baklavası yapıyor ve lezzetinize güveniyorsanız bu alanda başvuruda bulunabilirsiniz. Özellikle Tekli Pasta konusunda firmalardan gelen talepler bir hayli fazladır. Pasta nasıl yapılır bu konu hakkında hiçbir bilginiz yoksa bile internet üzerinden pasta tarifleri, evde pasta nasıl yapılır gibi videolara ulaşabilir bu konuda kendinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca İstanbul da ikamet ediyorsanız büyük şehir belediyesinin ismek fırıncılık ve pastacılık okulu na katılarak, pasta işini ustasından çok kısa sürede öğrenebilir ve mesleki yeterliliğe sahip olabilirsiniz.

Evde Pasta Yapımı İşinden Ne Kadar Kazanırım ?

Evde Pasta ve Tatlı işi evde paketleme iş ilanları gibi adet başı veya paketleme başı ücretlendirme yapılacak bir iş değildir. Ustalık isteyen bir iş olmasından ve el emeğinin çok olmasından sebep evde yapılacak gıda işleri tepsi ve kilo gram üzerinden ücretlendirilir. Malzemesi ek iş firmasından olmak şartı ile örneğin bir tepsi cevizli ev baklavası yaparak tepsi başı 50 TL kazanabilirsiniz. Yine aynı şekilde malzemesi ek iş firmasından olmak üzere tekli pastalar da altışarlı veya on ikili olarak ücretlendirilme yapılır altışarlı tekli pasta yapımından 30 TL, on ikili tekli pasta yapımından 60 TL minimum kazanabilirsiniz. Daha sonraki dönemlerde ücretlendirme yaptığınız işin beğenilmesi ile artış gösterir. ayrıca sosyal medya üzerinden bir sayfa açarak kendi yaptığınız pastaların, tatlıların resimlerini atarak kendi müşterilerinizi oluşturabilir siparişler alabilirsiniz.

Evden Pasta Yapıp Satma İşini Kimler Yapabilir ?


Evde pasta, tatlı işine bu konuda kendini iyi hisseden, lezzetine güvenen kişiler başvuruda bulunabilir. Ek iş Firmalarının aradığı; damakta kalacak özel bir lezzet ve pasta – tatlı yapımında hijyene önem veriyorsanız iş başvuru formunu doldurarak müracaat edebilirsiniz. Kendinize özel tatlı tariflerinizin olması, yaptığınız lezzetin damakta kalması gelen siparişlerin devamlılığı için çok önemli olacaktır.

ek is ara —EVDE PASTA TATLI İŞİ VEREN FİRMALAR

Evde Pasta tatlı işi için yazımızın altında bulunan yorum / iş başvuru formuna ADINIZI – İL / İLÇENİZİ ve  EMAİL iletişim adresinizi yazarak yeteneğinize güvendiğiniz alanda başvuruda bulunabilir daha önce referansınız veya bu konuda iş tecrübeniz var ise yorumunuza ekleyebilirsiniz. Ek iş firma temsilcileri tarafından sitemiz üzerinden yapılan başvurular değerlendirilerek email  ile sizlere ihtiyaç ve yoğunluk sırasına göre en kısa sürede dönüş yapılacaktır.