Güncel haberler

Evden Twitter İle Para Kazanmak

Hepinize tekrardan ve tekrardan merhaba çok değerli okuyucularımız. Bugün sizlere çok farklı yöntemlerle para kazanmayı anlatacağım. Her yazımda belirttiğim gibi bizim buradaki amacımız bizim değerli okuyucularımıza yani sizlere nasıl kolay yoldan evinizde oturarak para kazanacağınız olacaktır. Evden Twitter İle Para Kazanmak. Umarız sizlerde zevkle yazılarımızı okuyup farklı yollara başvuruyorsunuzdur. Unutmayalım sizin başarınız bizim başarımız demektir bizlerde bu yola baş koymuş insanlarız ve sizlerin çok daha fazla para kazanması için çabalamaktayız. Bu yazımızda sizlere nasıl evden twitter ile para kazanabileceğinizi anlatacağız.

Evden twitter ile para kazanmak için ne yapmalıyım ?

Emin olun göründüğü kadar zor bir şey değil bu twitter ile para kazanmak. Size gereken şeyler, bir twittter hesabı, biraz özgüven ve birazda özgünlük olacaktır. İsterseniz şahsi adınıza (bunu pek önermiyorum) isterseniz de mizah isimli twitter hesapları adınıa paylaşım yapmanız gerekmektedir. Ana amacınız GT adınız verdiğimiz geri takip olmalıdır. Bunun için internette bir çok sistem var. Sizi takip eden herkesi geri takip etmelisiniz. Bu yaptığınız geri takip (yani GT) olayını da takipçilerinize duyurmanız gerekiyor ki takipçilerinizi takip eden kullanıcılarda bunu yaptığınız görebilsin. Bu şekilde 1 ay uğraşmanız halinde yaklaşık 50 60 bin aktif takipçiye ulaşmış olacaksınız. Unutmayın bunu tek bir hesap için söylüyorum aynı anda farklı hesaplarda kullanıp kazancınızı katlayabilirsinizde.

Evden Twitter Hesabı İle Aylık Ne Kadar Para Kazanabilirim ?

50 60 bin aktif takipçi demek hesap başına 500 lira kadar bir ücret demektir. Bir hesap yapalım her ay 5 hesap kasıp bu hesapları satmanız halinde cebinize yaklaşık 2500 lira kadar bir para girmiş olacaktır. Hiç küçümsenecek bir para değil açıkçası. Çoğu insan bu parayı kazanmak için sabahtan akşama çalışmak zorunda kalıyor. Oysaki sizin yapmanız gereken tek şey sizi takip eden insanları tekrar geri takip etmek olacaktır. Bunları yaparken de tüm gün bilgisayar başında olacağınızı ve evinizde çok rahat zaman geçireceğinizi de unutmamak gerekiyor. Şimdiden sizlerin yeni twitter hesapları açtığınızı hissediyor gibiyim. Tüm okuyucularımıza bol bol kazançlar diliyorum. Bir sonraki evden film izleyerek nasıl para kazanırım yazımızı da okumayı lütfen unutmayın. Tüm okuyucularımıza iyi günler hayırlı işler diliyoruz iyi ki varsınız.

Bir önceki ek iş ilanımız olan Evde Oyun Oynayarak Para Kazanma başlıklı ilanımuz Evde Oyun Oynayarak Para Kazanma, evde oyun oyun oynayarak para ve oynayarak para kazanma hakkında bilgi vermektedir.

yorumlayın

  1. Sevda ataseven

    Bu işi bende yapmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

>