Güncel haberler

Flo Eleman Alımı 2018

Flo, Türkiye merkezli ve yine Türkiye’ de faaliyetlerini sürdüren bir ayakkabıcılık mağaza zinciridir. Flo mağazalarında dünyanın önde gelen ayakkabı markaları ile birlikte düşük bütçeli vatandaşların da bütçelerine uygun olan markalarda ayakkabı satışı yapılmaktadır. Hemen hemen tüm alış veriş merkezlerinde hizmet veren ve buraların dışında da birçok mağazası bulunan flo, mağazalarına gelme imkanı bulunmayan kişiler için İnternet üzerinden satış gerçekleştirmektedir.

Flo Eleman Alımı 2018
Flo Eleman Alımı 2018

Flo Personel Alımı 2018

Flo mağazalarının sayısının fazla olması personel ihtiyacını beraberinde getirmektedir. 2018 yılı itibari ile birçok personele ihtiyaç duymaktadır. İlgili personeller satış mağazalarında hizmet vermekle beraber dağıtım depolarında ve üretim merkezlerinde çalışmaktadır. Mağaza içerisinde reyonlarda ve müşteri isteklerini sağlayan personeller ile birlikte kasiyer pozisyonlarında ve depolarda görev alan personeller flo mağazacılık bünyesinde çalışmaktadır. Flo mağazacılık hizmetlerinde çalışmak isteyen kişiler hazırlamış olduğu öz geçmişlerini şahsen mağazalara iletmeleri yeterli olacaktır. Öz geçmişler incelenip uygun görülmesi halinde adaylara işe başlamaları için gerekli tebligat yapılır.

Flo Mağazacılık Personel Maaşları 2018

Flo mağazacılık bünyesinde çalışan personellerin maaşları en az devletin belirlemiş olduğu asgari ücretle verilmekte iken, statüye göre 8.000 Türk Lirasına kadar maaş alan personeller de bulunmaktadır. Ayrıca şirket tarafından belirlenen ve aylık olarak düzenlenen satış hedeflerinin artması durumunda personellere ek olarak prim verilmektedir. Bunun sebebi başarıya endeksli ödüllendirme ihtiyacıdır. Bu sayede motivasyonu artan personelin çalışma şevki de artarak satışların da artması sağlanır.

Flo Mağazalarında Kaç Kişi Çalışıyor?

Flo mağazacılık bünyesinde birçok personel çalışmaktadır. Her mağazada, hacme göre değişmekle beraber her iki reyon için bir reyon görevlisi hizmet vermektedir. Satış işlemleri için en az 2 adet kasiyer bulunmaktadır. Ayakkabıların satışı sonrasında reyonlarda oluşacak boşlukları doldurmak için en az 2 kişi olmak kaydıyla depo görevlisi çalışmaktadır. Tüm bu personellerin sevk ve idaresini gerçekleştiren bir mağaza veya personel müdürü de flo bünyesinde hizmet vermektedir. Ayrıca tüm bu personellerin dışında, flo mağazaları arasında sevk ve taşıma işlerini yürüten şoför ve beden işçileri de çalışmaktadır.

Bir önceki ek iş ilanımız Fast-Food Dükkanı Açarak Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

>